13 mei2022
Kom naar het NK Masters! En help mee!
Op 27, 28 en 29 mei is onze atletiekbaan 'the place to be' voor de fans van kogelslingeren, speerwerpen, ver- en (polsstok)hoogspringen, hardlopen en al die andere disciplines van de atletiek.
Dan namelijk worden bij Athlos de Nederlandse kampioenschappen atletiek voor masters gehouden. Een mooi evenement waarmee we Athlos en Harderwijk goed op de kaart kunnen zetten. Ook een aantal van onze eigen atleten doet mee aan dit NK. Inmiddels hebben zich al meer dan 250 mensen uit het hele land ingeschreven en er worden duizenden toeschouwers verwacht.
Op vrijdag 27 mei om 19.00 uur vindt de officiële opening plaats door de wethouder van sport van Harderwijk. Na de officiële opening zal het Wilhelmus worden gespeeld door de Stedelijke Harmonie en zal de Nederlandse vlag worden gehesen. Al onze leden en/of hun ouders/verzorgers zijn hierbij van harte welkom.
Maar…… een Nederlands kampioenschap organiseren kan niet zonder vrijwilligers. Daarom doen we een bijzonder beroep op je als lid van Athlos of als ouder/verzorger van een kind op Athlos.
Wie komt ons bij het NK helpen, bijvoorbeeld in de catering, het plaatsen en opruimen van materialen en het informeren van sporters en bezoekers. Ook mensen die geen lid zijn van Athlos kunnen meehelpen als vrijwilliger.
We hebben nog circa 100 mensen nodig!
Meld je aan als vrijwilliger via www.nkatletiekmasters.nl en geef op wanneer je kunt en wat je wil doen. En je kledingmaat, voor een T-shirt. Aanmelden kan ook via jurycontactpersoonathlos@ gmail.com
Op de website is ook meer informatie te vinden over het NK Masters.