Clubrecords Junioren

CLUBRECORDS JUNIOREN A.V. ATHLOS
bijgewerkt tot 01-10-2018
  Meisjes Junioren D
             
  onderdeel prestatie naam plaats datum  
  60 meter 8.20 Lieke v.d.Brink Gendringen 28-6-2008  
  600 meter 1.44.0 Karlijn Linsen Harderwijk 29-09-2018  
  1000 meter 3.03.3 Corine v.Beek Nijmegen 1-7-1995  
  60 meter horden 10.07 Karlijn Linsen Stadskanaal 07-07-2018  
  hoogspringen 1.45 Renate v.Elst Apeldoorn 22-4-1995  
  1.45 Suzanne Vliek Zwolle 31-5-1997  
  verspringen 4.94 Lieke v.d.Brink Gendringen 28-6-2008  
  speerwerpen 29.28 Sanne v.d. Brink Almelo 02-06-2012  
  kogelstoten 2 kg. 12.90 Isa Tweehuijsen Emmeloord 22-06-2013  
  discuswerpen 27.92 Sanne v.d. Brink Amsterdam 02-09-2012  
  balwerpen 41.00 Mirjam Eleveld Deventer 30-8-1975  
  6-kamp 3160 Lieke v.d.Brink Harderwijk 26/27-9-2008  
  4 x 60 meter 32.85 Fien Molenberg Ede 09-06-2018  
  Karlijn Linsen  
  Carolien Remijn  
Maxime v. Mourik
Zweedse estafette 2.33.95 Fien Molenberg Amstelveen 30-09-2018
(400-300-200-100 m.) Indy Broersma
Karlijn Linsen
  Maxime v. Mourik  
           
  Jongens Junioren D
             
  onderdeel prestatie naam plaats datum  
  80 meter 10.00 Sawa Bezelev Best 10-09-2011  
150 meter 21.22 Brendan Noordijk Amsterdam 03-09-2017
  1000 meter 2.51.1 Sjaak de Weerdt Harderwijk 20-9-1980  
  80 meter horden 12.46 Trystan de Weerdt Enschede 21-9-2008  
  1000 meter horden 3.19.41 Neflin de Weerdt Amsterdam 5-9-2010  
  hoogspringen 1.65 Jasper Adam Harderwijk 29-9-2001  
1.65 Trystan de Weerdt Harderwjk 27-9-2008
  verspringen 5.09 Vincent Schmidt Amsterdam 16-9-1989  
  speerwerpen 39.96 Daniel Hulleman Amsterdam 20-9-1987  
  kogelstoten 3 kg. 12.14 Sjaak de Weerdt Harderwijk 20-9-1980  
  discuswerpen 29.26 Hans Hannessen Harderwijk 3-7-1982  
  balwerpen 53.00 Roelof Geerling Deventer 14-5-1977  
  7-kamp 4387 Trystan de Weerdt Enschede 20/21-9-2008  
  4 x 80 meter 41.9 Robert Jan Scheer Amsterdam 16-8-1989  
  . Frank Leyssenaar .  
  . Roy Muller .  
  . Vincent Schmidt .  
             
  Meisjes Junioren C
             
  onderdeel prestatie naam plaats datum  
  80 meter 10.63 Kitty uit de Bosch Gendringen 28-6-2008  
  150 meter 19.64 Lieke v.d. Brink Amstelveen 23-5-2010  
  600 meter 1.37.6 Corine v.Beek Apeldoorn 16-6-1996  
800 meter 2.23.80 Rianne Breugem Soest 30-06-2018
  1000 meter 3.01.7 Corine v.Beek Apeldoorn 11-5-1996  
  80 meter horden 12.63 Lieke v.d. Brink Gemert 18-9-2010  
  300 meter horden 48.78 Marcella v.Eyle Amsterdam 26-8-2001  
  hoogspringen 1.65 Anna Molenberg Deventer 11-06-2016  
  polshoog 1.65 Kirsten Huijgen Harderwijk 8-4-2000  
  verspringen 5.32 Lieke v.d. Brink Amstelveen 24-5-2010  
speerwerpen 500 g. 36.52 Sanne v.d. Brink Harderwijk 25-04-2014
  speerwerpen 600g. 28.64 Judith Struijk Ulft 6-10-1996  
  kogelstoten 3 kg. 11.58 Sanne v.d. Brink Almelo 17-05-2014  
  discuswerpen 33.15 Sanne v.d. Brink Amsterdam 30-08-2014  
  7-kamp 4038 Lieke v.d.Brink Gemert 18/19-9-2010  
  4 x 80 meter 40.9 Manon Havik Zwolle 28-5-1994  
  Alice Boss  
  Marit v.d.Broek  
Amy Hoyer
Zweedse estafette 2.29.76 Rianne Breugem Amstelveen 30-09-2018
(400-300-200-100 m.) Rosa Molenberg
Sterre Kurpershoek
  Lieke Geerling  
             
  Jongens Junioren C
             
  onderdeel prestatie naam plaats datum  
  100 meter 11.46 Sawa Bezelev Almelo 07-09-2013  
150 meter 17.21 Sawa Bezelev Utrecht 09-08-13
  800 meter 1.59.36 Ivan Feitsma Gladbeck (D) 08-09-2012  
  1000 meter 2.40.7 Ivan Feitsma Harderwijk 29-09-2012  
  1500 meter 4.18.97 Herco v.Beek Utrecht 4-8-2000  
  100 meter horden 13.98 Trystan de Weerdt Gemert 19-9-2010  
  300 meter horden 40.77 Robin Vliem Amsterdam 25-08-2013  
  1500 meter steeple 4.37.1 Sjaak de Weerdt Zwolle 6-7-1982  
  hoogspringen 1.87 Trystan de Weerdt Gemert 18-9-2010  
  polsstokhoogspr. 2.80 Arne Kloosterman Zwolle 8-6-1985  
  ' 2.80 Martijn Tuijnman Kampen 23-9-1995  
  verspringen 6.27 Gerrit de Groot Amsterdam 24-8-1996  
  speerwerpen 46.78 Sjaak de Weerdt Zevenaar 27-6-1982  
  kogelstoten 4 kg. 13.27 Patrick Hulleman Zierikzee 27-9-1986  
  discuswerpen 40.40 Jeroen Poelert Hengelo 01-06-2013  
  8-kamp 5773 Patrick Hulleman Utrecht 28/29-6-86  
  4 x 100 meter 45.74 Sawa Bezelev Krommenie 15-09-2012  
    Neflin de Weerdt    
    Ivan Feitsma    
    Joost Visser    
       
Meisjes Junioren B  
           
onderdeel prestatie naam plaats datum
100 meter 12.67 Melanie de Vries Emmeloord 28-06-2014
200 meter 25.67 Melanie de Vries Eindhoven 14-09-2014
400 meter 57.04 Melanie de Vries Breda 28-06-2015
800 meter 2.10.74 Corine v.Beek Utrecht 6-8-1999
100 meter horden 15.2 Karin Knopper Harderwijk 25-6-1982
15.44 Krista Smit Kampen 12-04-2014
300 meter horden 51.9 Alida v.d.Kolk Hengelo 9-5-1981
hoogspringen 1.74 Thea Haklander Remscheid (D) 26-8-1979
polsstokhoog 2.60 Maggy Kamara Emmeloord 03-05-2015
verspringen 5.32 Lieke v.d. Brink (MC) Amstelveen 24-5-2010
hinkstapsprong 11.32 Charida Righolt Emmeloord 28-06-2014
speerwerpen 600g. 35.78 Sanne v.d. Brink Bergen op Zoom 13-9-2015
speerwerpen 500 g. 37.82 Sanne v.d. Brink Amersfoort 30-8-2015
kogelstoten 3 kg. 11.67 Sanne v.d. Brink Amersfoort 29-8-2015
kogelslingeren 21.59 Lisanne Drost Zwolle 15-9-2007
discuswerpen 36.53 Sanne v.d. Brink Nijmegen 01-05-2016
7-kamp 4379 Lieke v.d. Brink Gemert 17/18-09-2011
4 x 100 meter 52.15 ? Nijmegen 31-5-1996
' ? '
' ? '
' ? '
         
Jongens Junioren B
         
onderdeel prestatie naam plaats datum
100 meter 10.85 Sawa Bezelev Harderwijk 07-06-2015
200 meter 21.65 Sawa Bezelev Breda 28-06-2015
400 meter 49.03 Sawa Bezelev Bergen op Zoom 13-09-2015
800 meter 1.52.54 Ivan Feitsma Amsterdam 27-07-2014
1500 meter 4.01.47 Herco v.Beek Papendal 12-6-2002
1 Engelse Mijl 5.19.20 Kjell Raaijmakers Dronten 02-07-2015
3000 meter 8.35.46 Herco v.Beek Apeldoorn 12-7-2002
1500 meter steeple 4.35.5 Henk v.Emaus Amsterdam 23-8-1970
110 meter horden 14.61 Trystan de Weerdt Breda 03-06-2012
300 meter horden 40.00 Trystan de Weerdt Epe 29-04-2012
hoogspringen 1.91 Trystan de Weerdt Zwolle 08-09-2012
polsstokhoog 3.90 Patrick Hulleman ? ?-?-88
verspringen 6.56 Fred v.Bergen Apeldoorn 21-5-1977
hinkstapspringen 12,94 Trystan de Weerdt Drachten 24-06-2012
speerwerpen 53.78 Arjan Eleveld Hengelo 8-9-1973
kogelstoten 5 kg. 14.46 Peter Foppen Den Haag 27-6-1970
kogelslingeren 25.14 Martijn Adam Zwolle 15-9-2007
discuswerpen 40.66 Jeroen Poelert Heerde 9-5-2015
9-kamp 5670 Patrick Hulleman Zevenaar 2/3-7-88
10-kamp 5298 Robin Vliem Harderwijk 25/26-9-2015
4 x 100 meter 44.07 Sawa Bezelev Leiden 25-05-2014
' Neflin de Weerdt '
' Ivan Feitsma '
' Robin Vliem '
3x800 meter 7.21.0 ? Harderwijk 29-5-1979
' ? '
' ? '
         
Meisjes Junioren A
         
onderdeel prestatie naam plaats datum
100 meter 12.2 Teunie Mosterd Zwolle 28-4-1985
200 meter 25.41 Melanie de Vries Drachten 28-05-2017
400 meter 55.96 Melanie de Vries Vught 02-07-2017
800 meter 2.09.92 Corine v.Beek Uden 1-7-2000
1500 meter 4.33.73 Corine v.Beek Apeldoorn 27-8-2000
3000 meter 10.41.93 Ilonka v.d.Hengel Harderwijk 15-6-2005
100 meter horden 15.66 Karin Knopper Groningen 21-5-1983
200 meter horden 33.22 Maggi Kamara Delft 17-09-2017
400 meter horden 65.2 Pascal v.Uitert Zevenaar 3-7-1988
hoogspringen 1.74 Thea Haklander Remscheid (D) 26-8-1979
verspringen 5.41 Teunie Mosterd Zwolle 11-4-1985
hinkstapspringen 11.93 Charida Righolt Bergen op Zoom 13-09-2015
polsstokhoog 2.70 Maggy Kamara Nijmegen 01-05-2016
speerwerpen 600g. 38.88 Sanne v.d. Brink (MB) Emmeloord 28-05-2016
kogelstoten 4 kg. 10.98 Monique Jansen Arnhem 27-8-1997
kogelslingeren 20.13 Sanne v.d. Brink (MB) Vught 05-06-2016
discuswerpen 36.53 Sanne v.d. Brink (MB) Nijmegen 01-05-2016
7-kamp 3831 Charida Righolt Amersfoort 29/30-8-2015
14-kamp 5851 Maggi Kamara Delft 16/17-09-2017
4 x 100 meter 50.68 Maggy Kamara (MB) Gemert 21-6-2015
  Melanie de Vries (MB)  
  Charida Righolt  
Linda v. Zijst
4 x 400 meter 4.40.68 Renske Bos (MB) Nijmegen 01-05-2016
Sanne v.d. Brink (MB)
Maud Lodder (MB)
  Linda v. Zijst  
         
Jongens Junioren A
         
onderdeel prestatie naam plaats datum
100 meter 10.85 Sawa Bezelev (JB) Harderwijk 07-06-2015
200 meter 21.65 Sawa Bezelev (JB) Breda 28-06-2015
400 meter 48.96 Stefan Schouten Amersfoort 3-6-2007
800 meter 1.52.54 Ivan Feitsma (JB) Amsterdam 27-07-2014
1500 meter 3.59.6 Henk v.Emaus Arnhem 19-9-1971
1 Engelse Mijl 5.19.20 Kjell Raaijmakers (JB) Dronten 02-07-2015
3000 meter 8.35.46 Herco v.Beek (JB) Apeldoorn 12-7-2002
5000 meter 15.16.89 Herco v.Beek (JB) Utrecht 24-5-2002
10.000 meter 35.17.53 Sander v.d.Broek Gorinchem 31-3-2000
2000 meter steeple 6.07.0 Henk v.Emaus Utrecht 11-6-1972
110 meter horden 14.78 Robin Vliem Breda 03-07-2016
400 meter horden 57.24 Erik Steijlen Amsterdam 29-6-1984
hoogspringen 2.08 Vincent Verschoor Groningen 25-5-1986
polsstokhoog 3.90 Patrick Hulleman (JB) ? ?-?-88
' 3.90 Bernard Kelderman Apeldoorn 8-7-1994
verspringen 7.03 Niels v.Vliet Lisse 27-6-2003
hinkstapsprong 13.29 Jacco Deirkauf Harderwijk 5-7-1996
speerwerpen 61.48 Arjan Eleveld Goch (D) 19-9-1976
kogelstoten 6 kg. 13.64 Meindert Hoitink Arnhem 16-6-1968
discuswerpen 42.18 Jeroen Poelert Vught 01-07-2017
kogelslingeren 25.94 Niek Veen Vught 05-06-2016
10-kamp 6401 Vincent Verschoor Zevenaar 23/24-8-86
4 x 100 meter 44.07 Sawa Bezelev(JB) Leiden 25-05-2014
' Neflin de Weerdt (JB) '
' Ivan Feitsma (JB) '
' Robin Vliem (JB) '
4 x 400 meter 3.40.8 Hugo Versluis Zoetermeer 11-8-1985
' Martin Hoogendorp '
' Jan Willem Gakes '
' Marcel Mooijekind '
opmerkingen, correcties ? >e-mail naar records@athlos.nl of bel Berry Westerhof 0341-423742

Afdrukken